Sinemanın kült kategorisine yükselmiş filmlerine içerik oluşturur,bunun yanısıra figür koleksiyonu, çizgi roman, movie memorabilia gibi alanlarda da içerik yayınlar.
 


Figür ve çok değerli bir Orijinal Çizim koleksiyonu olan Sevgili Süleyman Sipahi a.k.a Gambit Şubat ayında Geek tayfa olarak bir Wahtsap grubu kurdu ve beni, Çağatay Odabaş, Enis Hazan ve Çağrı Çalışır'ı gruba ekledi.

Ülkemizin yeni nesil en ünlü modern resim sanatçılarından olan biri olan Çağatay'ı koleksiyon camiasından eskiden tanıyordum ama Türkiye'nin en büyük TinTin ve Abdülcanbaz koleksiyoneri Çağrı ile ve çok büyük bir Star Wars fanı ve koleksiyoneri olan aynı zamanda 6-7 inc figürlerin inanılmaz fotoğraflarını çeken Enis ile tanışır tanışmaz çok kaynaştık.

Birçok ortak konumuz olması ve çok keyifli vakit geçirmemizden dolayı daha çok buluşup beraber filmlere gitmeye karar verdik ve geellikle her ay sinema geceleri yapıyoruz. Bazılarını burada paylaşıyorum, yenileri gedikçe de ekleyeceğim hatıra oması ve kayda geçmesi adına... :)