Sinemanın kült kategorisine yükselmiş filmlerine içerik oluşturur,bunun yanısıra figür koleksiyonu, çizgi roman, movie memorabilia gibi alanlarda da içerik yayınlar.
 
 

17-18 Kasım’da, Pera Palace Jumeirah Hotel’de 3.sü düzenlenecek olan, İstanbul Black Week Polisiye haftası, Pera Palace’da daha önce kalmış olan bir çok ünlü yazardan biri olan Ian Fleming temalı hazırlanıyor. İlk yıl gene Pera Palace’da Agatha Christie'nin 125. yaş günü çerçevesinde gerçekleştirilen festivalde bu sene de, Yurtdışından bir çok polisiye roman yazarlarının söyleşiler için geleceği, film gösterimleri ve panellerin olacağı haftasonunda, Bond koleksiyon sergisi de olacak.

Daha fazla bilgi için;
www.blackweekturkey.com

S a v e T h e D a t e...

Edebiyat ajanı @mollaoglunermin ne de güzel yazmış.
“2 yıl önce Madrid’te James Bond sergisini gezmek için neredeyse bütün Ian Fleming kitaplarının toplam satışı kadar para ödemiştik. Hatta o kadar çok gelmişti ki ödediğim rakam, kitapları Norveç kitapçısından aldığım kadar içime oturmuştu. Şimdi
@karahaftaistanbul size bir James Bond sergisi sunuyor. Üstelik bedava. Hadi kalkın bugün Pera Palas Oteli’ne gidin. İnsanların coşkuyla birşeyi çok sevmelerinin ne güzel işler yarattığını düşünün.”

Cumartesi
@perapalacehotel ‘de 3.sü düzenlenen İstanbul #BlackWeek Polisiye haftası için “James Bond Koleksiyon” sergisinin son günü.  Başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz ikonik objeler ve 30 dakikalık en iyi bond kızları, aksiyon sahneleri, jenerikler, içkiler, arabaların olduğu özel film için  Herkesi bekleriz...